Увага! З технічних причин на сайті недоступна частина інформації. Будь ласка, уточнюйте за телефоном.

Галузь застосування

Фільтруючий картон
 
Фільтрувальний картон – чудовий засіб для очищення вина, соку, пива, квасу, сиропу, лимонаду, настоянок, медовухи, самогону та браги. На сайті www.dsg-group.com.ua він представлений у багатому асортименті! Ви зможете підібрати картон різної пористості для грубої, тонкої або стерильної очистки (фільтрації) харчових нев'язких рідин.
 
Фільтруючий картон використовується у спеціальних прес-фільтрах (пластинчастих фільтрах), представлених у нашому інтернет-магазині. Він виконаний з натуральних волокон целюлози, тому Ви можете бути абсолютно впевнені у безпеці експлуатації та екологічності виробу.
 
Картонні фільтри виготовлені відповідно до всіх європейських стандартів якості. Вони виробляються у Швейцарії на найсучаснішому устаткуванні. Експлуатація такого виробу дуже проста. Пориста структура картону, що фільтрує, забезпечує ефективне очищення будь-якої рідини. Тверді зважені частки точно не потраплять до готового напою!

Повний аналог фірм: Begerow (Beco), Hobra, Pall – Seitz, Shenk, Omniafiltra.
 
Ви можете купити картонний фільтр на нашому сайті за найвигіднішими для Вас цінами. Це гарантується нами завдяки прямій співпраці з провідним швейцарським виробником Filtrox!
 
Також Вас точно не розчарує робота нашої кур'єрської служби! Ми швидко доставимо Ваше замовлення в цілості та збереженні особисто Вам в руки в будь-яке місце та час, що підходять для Вас.
 
 
 
ОСНОВНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ З ВИКОРИСТАННЯ
ФІЛЬТР-КАРТОНА
 
1. Фільтр-картон
Пошкоджені пластини фільтр-картону слід відбраковувати, тому що навіть одна фільтр-пластина впливає на якість продукту, що фільтрується;
· Пластини фільтр-картону повинні бути вставлені гладкою стороною до виходу фільтрату;
 
· Картон підбирається згідно з відповідним завданням фільтрації;
 
· Зберігати фільтр-картон слід у сухому, добре провітрюваному приміщенні, що не має запаху.
 
2. Встановлення фільтр-картону
Вставлені пластини картону не повинні затискатися надто щільно. У разі ручного затискання фільтра для забезпечення бездоганної щільності фільтр-пакета необхідно через деякий час після початку фільтрації зупинити її і зробити дотискання фільтр-пакета (за відсутності тиску).
3. Послідовність робочих прийомів
У разі первинного використання фільтр-картону необхідно провести його промивання водою або циркуляцію фільтрату протягом деякого часу за нормальної швидкості фільтрації. Ці операції необхідні для:
a. видалення смаку та запаху фільтрованого паперу з фільтрату;
 
b. для осадження дрібних частинок (суспензії) картону назад на поверхню, що фільтрує.
 
· Заповніть фільтр-прес фільтруючої рідиною;
 
· подачу насос включається, коли вхідний вентиль фільтра повністю закритий;
 
· Фільтр заповнюється при малій швидкості потоку.
 
Ідеальним вважається заповнення фільтр-преса фільтратом із не включеним насосом (самотеком);
· Спершу відкриті тільки вентилі на стороні входу у фільтр. Вентиляційні отвори на стороні фільтрату відкриваються лише тоді, коли сторона нефільтрату остаточно наповнюється;
 
· після заповнення фільтра продуктом, перш ніж він піде в ємність на розлив (напірна ємність) рекомендується провести циркуляцію фільтруючої рідиною по замкнутому колу (вхід-вихід-вхід), доки з вхідного отвору фільтра не піде якісний фільтрат;
 
· При фільтрації необхідно підтримувати протитиск (мінімум 0,2-0,5 бара);
 
· Оглядові склянки на фільтрі завжди повинні бути наповнені, для забезпечення ретельної фільтрації та для уникнення насичення фільтрату киснем;
 
· слід регулярно зливати та заповнювати оглядові склянки;
 
· при необхідності зупинки фільтрації, слід закрити вентилі входу та виходу та зберігати у фільтрі певний надлишковий тиск;
 
· при зупинці фільтрації на тривалий час (перерва на виробництві, на ніч) слід за її відновлення провести циркуляцію продукту протягом не менше 5 хвилин.
 
Необхідно пам'ятати, що через особливий пристрій фільтр-картону, а також для забезпечення надійної фільтрації слід уникати значних перепадів тиску (гідравлічного удару).
4. Закінчення продукту, що залишився, можна використовувати наступні методи:
Якщо продукт дозволяє, то найпростішим методом витіснення продукту є витіснення наступним продуктом, а також водою чи вуглекислим газом, якщо для витіснення використовується
 
інший продукт, потрібно стежити за тим, щоб світліші продукти фільтрувалися перед темнішими.
Увага: навіть після пластинчастого фільтра стоїть система мембранної фільтрації, при некомпетентній експлуатації значна частина замутняючих речовин, що залишилися в такому випадку після проходження після проходження через фільтр-картон, може викликати передчасне забивання мембран, що позначиться на подорожчанні загальних витрат на фільтрацію.
5. Регенерація та стерилізація фільтр-картону
Фільтр-картон можна використовувати багаторазово, якщо проводити його регенерацію чи стерилізацію. Для регенерації необхідно промивати фільтр-картона гарячою водою (t~45-750С) протягом 30-40 хв, протитечією, (краще, якщо поетапно підвищуючи температуру - 10 хв при 45 градусах, 10 хв - при 55-60 градусах , 10 хв - при70 - 75) При цьому пластини фільтра не розтискаються. Протитиск не повинен перевищувати 0,5 атм. (0,2-0,5). Швидкість проходження промивної води повинна бути у півтора рази вищою, ніж швидкість фільтрації. Для стерилізації фільтр-картону після регенерації пластини обробляють «гострою парою», так щоб пара виділялася з усіх вентилів, паровий струмінь не повинен перевищувати 10 см. Максимальний тиск пари 100 кПа, що відповідає 1210С. Час стерилізації 20-30 хв. Якщо фільтр-картон до стерилізації був вологим, час нагріву до стерилізації збільшується. Працювати на фільтр-картоні можна лише після його охолодження.
Використані листи (після промивання або після фільтрації) слід вийняти з фільтра. У жодному разі не можна залишати листи на просушування у корпусі фільтра. Фільтр-картон може приклеюватися до пластин фільтра, що ускладнює процес очищення. Фільтр і насос необхідно відразу після закінчення роботи ретельно вимити. Пластини фільтра миються м'якою щіткою до видалення всіх механічних частинок.
6. Проблеми фільтрації фільтр-картоном
Помилкові свідчення манометрів:
Оскільки фільтрація проводиться в рамках рекомендованих діапазонів тиску, слід регулярно перевіряти точність манометрів.

Неправильна швидкість потоку:
Чисті та знову вставлені пластини часто дозволяють працювати з високою швидкістю у межах рекомендованого діапазону тиску. Швидкість потоку, проте, має перевищувати розумні і рекомендовані значення.

Занадто висока швидкість потоку може викликати:
· Перевантаження фільтр-картону;
 
· Прорив замутняючих частинок;
 
· Значне зменшення терміну служби фільтр-картону.
 
Можливі причини надто короткого терміну служби фільтр-картону:
· Занадто велика кількість замутнюючих частинок та/або мікроорганізмів;
 
· Неправильний вибір типу (утримуючої здатності) фільтр-картону;
 
· Утримання великої кількості речовин із продукту, чим це потрібно;
 
Недостатня або неправильна попередня обробка та попередня фільтрація:
· Занадто висока швидкість потоку для вибраного типу картону або для фільтрованого продукту.